Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve Bakım Koşulları

1- Fiyat Listemizde bulunan ürünler teslim tarihinden itibaren üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ile satılan ürünler haricindeki diğer ürünler için garanti başlama tarihi fatura kesim tarihidir.

2- Montaj sırasında arızalı olduğu anlaşılan ürünler Güvenlik Marketim tarafından kontrol edildikten sonra arızası giderilir veya yenisi ile değiştirilir. Arızalı ürün, arızası belirtilerek SEVK İRSALİYESİ ile gönderilmelidir. Aksi durumda ürün kabul edilmez.

3- Montaj sırasında meydana gelen, kullanıcı hatasından ortaya çıkan sorunlar garanti dışındadır. Garanti etiketi yırtılmış veya üzerinde oynanmış cihazlar garanti kapsamı dışındadır. Kablo ve benzeri aparatları kesilmiş ürünler garanti dışı kalır.

4- Elektronik cihazlarda, topraklamadan kaynaklanan arıza durumlarında cihaz garanti dışı kalır. Lütfen topraklamaya dikkat ediniz.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Yükleniyor...